Expedice Jedov

Na Jedov jsme tentokráte vyrazili až v úterý 16.září. Ukázalo se, že výběr termínu byl správný, protože nám přálo počasí, neboť, jak víme, skoro celé září propršelo.
Po odpoledním vyučování jsme se za dvě hodiny sešli u školy a vyrazili směr Jedov. Do základny jsme dorazili někdo s houbami, někdo se dřevem na večerní opékání buřtíků.
Po ubytování jsme si doplnili zásoby dřeva na večer a na chvíli si sesedli kolem ohniště, kde jsme si zahráli hru na poznání a vnímání přírody - přírodní koktejl  a hru "po své pravici chci mít...". Protože jsme měli hlad, opékali jsme si buřty a krásně hráli a zpívali při táboráku. Večer jsme si zpestřili stezkou odvahy. Někdo se bál trošku více, ale nakonec si všichni cestu potmě k lesu vyzkoušeli.
Ráno po snídani jsme si zahráli dovádivé hry. Všichni jsem se těšili na Petra Krátkého a Jéňu Marka, kteří nám zpříjemnili pobyt hrami na důvěru a velkou hrou na šifry.
Po obědě jsme si proběhli trať formule. Trať pro tuto hru pomáhal připravovat Kuba Bernat a Peťa Houška. Byl to velký boj skupin: Špeci, (J)elita, Mochomůrky, Andulky, Cipýsci. Výhráli všichni = všichni se snažili. Poté jsme uklidili pokoje a odcházeli a rozjížděli se domů. Škoda, že expedice Jedov byla tak krátká a my museli jet domů. Těšíme se na další výlety.

Další foto

Jedov